پارچه ساتن مانتویی

ساخت وبلاگ

پارچه مانتویی براق، طرفداران خاص خود را دارد. معمولا از پارچه ساتن به عنوان خرج کار نیز در دوخت مانتو استفاده می کنند.
اگر پارچه ساتن براق به عنوان پارچه اصلی انتخاب شود، باید بافت آن تراکم خوبی داشته باشد.
پارچه های ساتن انواع و مدل های مختلفی دارند. ساتن پشت کرپ در میان خریداران دارای محبوبیت است.
برند عاشقی و فرانسوی از برندهای معروف پارچه ساتن است که در دوخت مانتوهای مجلسی و مانتو اسپرت ، بسیار پرکاربرد است. انواع ساتن در دوخت مانتوهای اداری کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه تریکو مانتویی

پارچه های تریکو و گردبافت، گستره زیادی دارند و با عرض ها و الیاف مختلفی تولید می شوند. انواع ساده و طرح دار این پارچه برای دوخت مانتو اسپرت  و فانتزی بسیار پرطرفدار است. اکثر دختران مانتوی تریکو را بیشتر می پسندند که این امر باعث رونق بازار فروش آن شده است. انواع پارچه تریکو به صورت کیلویی خرید و فروش می شوند. معمولا هر طاقه، ٢٠ کیلو است.

همراهان محترم در این مقاله تلاش کردیم تا حدودی تولیدی های پوشاک، خریداران انواع پارچه و دوزندگان را با برندهای مختلف پارچه مانتویی آشنا کنیم و تولیدی های پوشاک تازه کار و با تجربه بتوانند بهترین انتخاب را مطابق با سلایق، سنین مختلف و فصل های گوناگون تهیه کنند. قبل از خرید عمده از نمایندگی های فروش کارخانجات نساجی حتما مراقب راز های خرید پارچه باشید!

انواع پارچه های مانتویی محدود به پارچه هایی که در این مطلب ذکر شد، نمی شود. ما تلاش کردیم برترین و پرفروش ترین انواع پارچه ها را معرفی کنیم.

تمامی پارچه های دکر شده، با توجه به سلایق مشتریان برای مصارف گوناگونی مانند اسپرت، مجلسی، اداری و غیره استفاده می شوند و محدودیتی در استفاده ندارند. کافی است که تولیدی های مانتو متناسب با شرایطی که لباس استفاده می شود و قیمت پارچه ها، بهترین مانتو را عرضه کنند.

تمامی پارچه های نام برده، توسط تولیدی های نساجی به صورت ساده و رنگی، طرح دار، گلدار، حاشیه دار و غیره تولید می شوند که با توجه به الگوهای طراحی شده، ممکن است به صورت پارچه اصلی یا خرج کار به کار روند.

با شناخت یک مرجع خوب توزیع پارچه و آشنایی با نحوه خرید اینترنتی آن می توانید محصول مد نظر خود را با قیمت ارزان تر از بازار خرید کنید.

...
نویسنده : مبنا بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت: 14:07

close
تبلیغات در اینترنت